A. Lutonského 716/11, Liptovský Mikuláš 031 01, SR
0911 803 335

 

Aké tajomstvá skrýva voda a vzduch

Čo sa deje s potápačom vo veľkých hĺbkach? Prečo horolezci používajú v "zóne smrti" kyslíkový prístroj? Ako funguje vodná pištoľ ? Koľko váži vzduch? Aké sily držia lietadlá vo vzduchu a lode na vodnej hladine? 17 experimentov Ti odhalí mnohé tajomstvá fyziky a pomôže zapamätať základné súvislosti bez memorovania poučiek. Táto stavebnica je pre makačov, ktorí chcú rozlúsknuť tajomstvo čiernej skrinky, nazývanej svet. Netreba nič, len sa hrať.

Postav 15 modelov a pozoruj zákony fyziky

Z 213 častí postavíš až 15 modelov, na ktorých môžeš pozorovať ako funguje svet súčasnej techniky. Zostrojíš vozidlo s pneumatickým pružením, budeš presúvať predmety mechanickou rukou, zdvíhať závažia hydraulickým výťahom alebo rotujúcim žeriavom. Postavíš stroje, ktoré sa pohybujú záhadnými silami a vyrobíš zariadenie, ktoré Ti dokáže, že okolitý vzduch na nás tlačí silou aj keď to necítime.

CENA: 77 €

{j2storecart 66}

Tento produkt pre Teba pripravujeme, ak ho chceš mať, tak nás sleduj na fejsbúku:

 

 

Keď otvoríš krabicu ...

V krabici nájdeš až 213 rôznych druhov stavebných komponentov, z ktorých budú pozostávať tvoje modely alebo ich použiješ na prípravu fyzikálnych pokusov. Svetom fyziky Ťa prevedie 96-stranový, farebný užívateľský návod, ktorý vysvetlí prípravu experimentov, stavbu modelov a podstatu fyzikálnych zákonov s ktorými sa na svojej výskumnej misii stretneš.

 

 

 


search