A. Lutonského 716/11, Liptovský Mikuláš 031 01, SR
0911 803 335   
Robotika - TXT Discovery set

Robotika - TXT Discovery set

399 €
SKU: 524328
Brand: Fischertechnik
1 ks na sklade

Toto je kompletná sada robotiky. Neváhaj.  310 dielov ti poskytne všetko čo potrebuješ. Súčasťou je riadiacia jednotka ROBOTICS TXT a rozšírený softvér ROBO Pro na riadenie mobilných a stacionárnych robotických modelov. Kamerou zachyť a bezdrôtovo (WiFi) prenes tajné obrázky zo sledovania zločincov. Tvoje modely rozpoznávajú farby, čiarové línie aj pohyb.

Toto všetko a mnoho ďalšieho ti ponúka tento Fischertechnik Robotic TXT Discovery Set. Riadiacia jednotka ROBOTICS TXT je vybavená farebným 2,4“ dotykovým displejom, kombinovaným modulom WLAN / Bluetooth, slotom pre kartu Micro SD pre rozšírenie pamäťového priestoru, IR prijímačom, integrovaným reproduktorom, 4 výstupmi motora, 8 digitálnymi / analógovými vstupmi pre snímače, servo motory, motor XS, tlačidlá, rezistory NTC, fototranzistory. 

Z komponentov  poskladáš mobilné robotické vozidlá, robotické pozorovacie stanice, poplachové strediská. Ak si začiatočník, nevadí. K dispozíciu sú predprogramované moduly. Táto sada je kompatibilná s ostatnými stavebnicami ROBOTICS. Len v našom labáku nájdeš materiály potrebné pre plnohodnotnú prácu.

Z 310 dielov postavíš 14 modelov

Použité technológie

Rozpoznávanie objektov

Rozpoznávanie farieb

Riadiacia jednotka s dotykovým displejom

Čo nájdeš v krabici

Rezistor

2x XS motor

2x LED 

2x tlačidlo

TXT elektronický riadiaci modul

 Fototranzistor

softwér ROBO Pro 

2x servo motor

USB kamera

Aplikácie pre tvoje robotické modely

Aplikácie nižšie sú určené na ovládanie USB kamery tvojho robotického kamoša.

Doporučenie: Pred kúpou stavebnice doporučujeme vyskúšať, či je možné aplikáciu na tvoje zariadenie nainštalovať a spustiť. Zariadení je veľa a nie je možné garantovať 100% kompatibilitu.

Vlastnosti výrobku

  • Hmotnosť: 2 kg
  • Rozmery: 46,5 x 8 x 32 cm
  • Požadované batérie:  K prevádzkovaniu tejto stavebnice potrebuješ Accu set

Za zváženie stojí tiež: