A. Lutonského 716/11, Liptovský Mikuláš 031 01, SR
0911 803 335   
Robotika - TXT Smart home

Robotika - TXT Smart home

209 €
SKU: 544624
Brand: Fischertechnik
2 ks na sklade

So súpravou fischertechnik ROBOTICS TXT Smart Home si môžeš vyskúšať ako funguje inteligentá domácnosť. Stacionárna snímacia stanica s pohyblivou kamerou, snímačom teploty vzduchu, vlhkosti, tlaku vzduchu, kvality vzduchu, dokonca aj jasu. Kamera monitoruje miestnosť a spúšťa poplach v prípade nežiadúceho pohybu, dokonca vyhotovuje snímky situácie. Modely možno programovať a ovládať pomocou softvéru ROBO Pro a riadiacej jednotky ROBOTICS TXT. 

Zhromažďované dáta snímačov si môžeš nechať prehľadne zobraziť na grafe. Modely sa okrem toho môžu pripojiť k sieti Wi-Fi, takže kameru môžeš ovládať aj cez internet. Riadiacu jednotku TXT je možné pripojiť ku cloudovému serveru, ukladať tam dáta zo snímačov a pristupovať k nim z ktoréhokoľvek miesta na svete. Vďaka užívateľskému rozhraniu a prehľadnému riadiacemu panelu na displeji tvojho počítača, je možné údaje zo snímačov neustále monitorovať  a tiež riadiť pohyb kamery. 

Ďalšie modely a aplikácie tejto súpravy sú: barometer (meria tlak vzduchu), monitor vlhkosti (meria vlhkosť a teplotu vzduchu), environmentálny wellness senzor (meria kvalitu vzduchu, teplotu, vlhkosť) s LED displejom, hlukový senzor (meria úroveň hluku) a monitor mrazu (testuje teplotu voči bodu mrazu). Ak sú napríklad prekročené vopred stanovené limitné hodnoty a miestnosť by bolo vhodné vyvetrať, pretože kvalita vzduchu klesla pod dolnú medznú hodnotu, systém upozorní používateľa prostredníctvom LED displeja alebo výstražným tónom. Podobných aplikácii tejto súpravy existuje oveľa viac. Náš elektronický labák poskytuje mnohé užitočné informácie , projekty a tipy pre programátorov.

UPOZORNIENIE: Na prevádzku tejto sady je nevyhnutná riadiacia jednotka  Robotics TXT, softvér ROBO Pro, sada Accu alebo Power Set. Nie sú súčasťou tejto súpravy. Je potrebné ich zakúpiť zvlášť.

Z 220 dielov postavíš 6 modelov

Použité technológie

Ovládanie kamery na dialku

Prístrojová doska na počítači

Push - Notifikácie na mobilné zariadenie

Čo nájdeš v krabici

Snímač prostredia

2x LED 

2x tlačidlo

Snímač svetlosti

2x servo motor

USB kamera

Aplikácie pre tvoje robotické modely

Aplikácie nižšie sú určené na ovládanie USB kamery tvojho robotického kamoša.

Doporučenie: Pred kúpou stavebnice doporučujeme vyskúšať, či je možné aplikáciu na tvoje zariadenie nainštalovať a spustiť. Zariadení je veľa a nie je možné garantovať 100% kompatibilitu.

Vlastnosti výrobku

  • Hmotnosť: 1,3 kg
  • Rozmery: 46,5 x 8 x 32 cm
  • Požadované batérie:  Na prevádzku tejto sady je nevyhnutná riadiacia jednotka Robotics TXT, softvér ROBO Pro, sada Accu alebo Power Set. Nie sú súčasťou tejto súpravy. Je potrebné ich zakúpiť zvlášť.

Za zváženie stojí tiež: