A. Lutonského 716/11, Liptovský Mikuláš 031 01, SR
0911 803 335   
T-Rex projektor a strážca izby

T-Rex projektor a strážca izby

47 €
SKU: E2028
Brand: brainstorm
7 ks na sklade

Ak si posadnutý svetom dinosaurov, tak T-Rex projektor je multifunkčný hračka, ktorá sa stane tvojím kamošom aj ochrancom. S novým T-Rexom získaš 40cm veľký model dinosaura so skutočným dinosaurím revom, LED foto-projektorom s 24 snímkami dinosaurov a elektronického strážcu izby.

T-Rex ako hračka na deň - pomocou tlačidla pod chvostom vydá tvoj T-Rex až 5 rôznych zvukov, čím iste vydesíš všetkých kamarátov a možno aj niektorých dospelých. T-Rex je vytvarovaný tak, aby ti pri hraní presne padol do ruky a tlačidlo spúšťania revu bolo ľahko dosiahnuteľné ukazovákom.

T-Rex ako dekorácia izby -  40cm vysoký a detailne prepracovaný model obávaného mäsožravého T-Rexa bude dominantou a a úžasnou dekoráciou tvojej izby. A keďže je možné hýbať všetkými jeho nohami, otvárať mu papuľu, môžeš si ho postaviť do požadovanej pozície.

Premietací prístroj

T-Rex dokáže premietať na stenu izby až 24 obrázkov zo sveta dinosaurov (18 rôznych dinosaurov), pričom premietaný obraz môže byť až 1 meter široký (podľa vzdialenosti od steny)

Disky nestratíš

Celkom 24 snímok je na 3 diskoch, ktoré sú ukryté v dômyselnom puzdre priamo v chrbte T-Rexa, takže ich máš stále pri sebe.

Strážca izby

Vďaka senzoru pohybu dokáže T-Rex ustrážiť tvoju izbu a jedným zo svojich typických zvukov upozorní na nepozvanú návštevu.  Súčasťou hračky je aj varovná samolepka na dvere tvojej izby!

Vlastnosti výrobku

  • Hmotnosť: 962g
  • Rozmery: 19.3 x 29.2 x 41 cm
  • Požadované batérie: 3ks typu AA

Za zváženie stojí tiež:

Platby a doprava

DOBIERKA:
Tovar zaplatíte pri jeho prevzatí prepravnej spoločnosti, na výdajnom mieste Zásielkovne alebo na pobočke Pošty.
Za dobierku účtujeme 1€.

BANKOVÝ PREVOD:
Klasický prevod z jedného bankového účtu na druhý.  Inštrukcie k platbe budú uvedené  v potvrdení objednávky, ktoré dostanete v emailovej správe. Toto je najpomalší spôsob uskutočnenia úhrady. Skúste zvážiť úhradu bankovým prevodom cez platobnú bránu GoPay, prevod je okamžitý.

Prostredníctvom tejto platobnej brány môžete zvoliť platbu bankovou kartou, bankovým prevodom alebo bitcoinom. 

Najznámejší a najrozšírenejší platobný systém, ktorý môže využiť každý majiteľ emailovej adresy.  

DOPRAVA:

Najlacnejší spôsob dopravy - 3€. Objednávku si vyzdvihnete na zvolenom výdajnom mieste.

Tovar bude doručený k Vám domov. Za dopravu zaplatíte 5€.

Tovar si vyzdvihnete na pobočke Slovenskej pošty podľa Vašej adresy. Za dopravu zaplatíte 5€.