A. Lutonského 716/11, Liptovský Mikuláš 031 01, SR
0911 803 335   
Robot Dash

Robot Dash

186 €
149 €
20% off
SKU: Robot_Dash
Vypredané! Nie je možné objednať.

Dash je skutočný robot, pripravený na zábavu ihneď ako ho vybalíš. Odpovedá na tvoje oslovenie, orientuje sa v priestore, tancuje, spieva, je to presne ten robotický kamoš, o ktorom si vždy sníval.

Ovládanie robota a programovanie je intuitívne, stačí pár ťahov prstom a Dash poslušne vykoná tvoj prvý program. Stiahni si do svoho mobilného zariadenia niektorú z aplikácií a užívaj si zábavu s tvojím inteligentným spoločníkom. Tento robot je to najroztomilejšie technické stvorenie, ktoré ťa uvedie do sveta robotiky.

Viem spievať, tancovať, vidím pred sebou aj za sebou, vyhýbam sa prekážkam, dokážem rozprávať tvojím hlasom.

Mám vstavaný lithium-iontový akumulátor, vďaka ktorému ťa dokážem zabávať až 5 hodín.

Ovládaš ma mobilným zariadením a to veľmi jednoducho pomocou piatich rôznych aplikácií. Dokáže to aj 6 ročné dieťa. K môjmu ovládaniu nie je potrebný Wifi signál, stačí Bluetooth.

Dokážem pracovať s doplnkami, ktoré je možné neskôr zakúpiť a tak znásobiť zábavu, ktorú so mnou zažiješ.

Možnosti zábavy a hravého učenia sú neobmedzené

Stačí stiahnuť aplikáciu podľa veku, úrovne alebo štýlu "práce".

Aplikácia Wonder

Pre vekovú skupinu 6+
Táto aplikácia robí z robotiky tak rozkošnú disciplínu, ako je maľovanie prstom. Správanie robota je v aplikácii možné naprogramovať jednoduchým obrazovým jazykom, zrozumiteľným pre každé dieťa.

Aplikácia Blockly

Pre vekovú skupinu 6+
Kto chce vyskúšať hravé projekty a riešenie problémov, siahne po tejto aplikácii. Aplikácia umožňuje preskúmať premenné premenné, udalosti, podmienené príkazy a z robota urobiť tanečníka, prieskumníka alebo umelca.

Aplikácia Path

Pre vekovú skupinu 6+
S aplikáciu Path vhupnú deti do základov robotiky ešte predtým, ako sa naučia čítať. Stačí na mobilnom zariadení načrtnúť dráhu a Dash sa vydá na objaviteľskú cestu po vašom dome.

Aplikácia Go

Pre vekovú skupinu 6+
Aplikácia umožňuje vyskúšať, čo všetko Dash dokáže. Preskúmaj všetky jeho svetelné pozdravy, zvuky a pohyby.

Aplikácia Xylo

Pre vekovú skupinu 6+
Aplikácia Xylo robí z Dasha muzikanta. Stačí ho pomocou tejto aplikácie naprogramovať a Dash zahrá obľúbenú melódiu na príslušenstve xylofón.