A. Lutonského 716/11, Liptovský Mikuláš 031 01, SR
0911 803 335   
Avengers Hero Inventor

Avengers Hero Inventor

178 €
SKU: 680-0017
Brand: littleBits Electronics Inc
1 ks na sklade

Určite ich poznáš. Skupina prezývaná ako "najmocnejší hrdinovia sveta" vznikla ako tím známych hrdinov, ktorí mali svoje komiksové verzie. Spoločne vytvorili neustále meniaci sa zoznam superbytostí chrániacich svet pred tými najhoršími hrozbami. Pridaj sa k legendám ako Iron-Man, Thor, Hulk, Wash či Ant Man, staň sa jedným z nich, začni s tréningom už dnes. 

Kompletný návod nájdeš v našom labáku

A tiež v aplikácii, ktorú si stiahneš do tvojho chytrého telefónu alebo tabletu

Poď do labáku

Čo nájdeš vo veľkej krabici

Stojan rukavice

Telo rukavice

Kryt rukavice

Montážna doska

Montážna doska ti umožní pricapiť prvky littlebits na tvoje telo. Umiestni na ňu snímač svetla a otvorenou dlaňou meraj jeho intenzitu. Vymeň ho za LED maticu a vysielaj do sveta naprogramované animácie.

Stojan rukavice

Batéria 9V

Témy na rukavicu

Kryt na LED maticu

Vodič 2x

Tento prvok dodá tvojim obvodom flexibilitu. Medzi dvoma koncovkami je vodič, ktorý umožní obvody krútiť, ohýbať alebo aj zahnúť za roh.

Akcelerometer

Tento prvok zviditeľní tvoj pohyb. Pripoj ho na prvok Bargraph, celé to pricap na montážnu dosku a mávni rukou. To je pecka, však?

Snímač svetla

Svetelný snímač meria množstvo dopadajúceho svetla. V režime "light" reaguje na svetlo a posiela tým silnejší signál, čím viac svetla naň dopadá. V režime "dark" je to presne naopak. Čím viac tmy, tým silnejší signál na výstupe.

Tlačidlo

Tlačidlo je klasický prvok: veľké, okrúhle a pružné pre pohodlné používanie! Stlač a tvoje výtvory ožijú, uvoľni a obvody zmĺknu. Pripoj zaň bzučiak a vyskúšaj signál v Morseovej abecede!

Bluetooth Low Energy

Tento prvok ti umožní komunikáciu medzi obvodom a tvojím chytrým telefónom alebo tabletom. Telefónom môžeš spustiť bzučiak, zapnúť motory, jednoducho rozhýbať veci na diaľku. Spojenie funguje aj naopak. Tvoj obvod môže napríklad aktivovať kameru na telefóne a urobiť snímku. Potrebuješ na to aplikáciu "littleBits invent".

Napájanie

Spolu s 9 voltovým galvanickým článkom a vodičom (potrebné objednať zvlášť) dodá tento prvok do obvodu prvkov littleBits elektrickú energiu.
Prvok premieňa 9V elektrického napätia batérie na 5 voltov, na ktorých fičí obvod littleBits. Prvok tiež posiela do obvodu signál, ktorý ovládaš vstupnými (ružovými) prvkami.

Zvukové efekty

Tento prvok už v sebe obsahuje efekty zo série Avengers a samozrejme môže nahrávať tvoje vlastné zvuky  a efekty. Uži si to.

Matica LED

Tento zobrazovací prvok môžeš ovládať inými prvkami obvodu alebo naprogramovaným kódom. Pri ovládaní prvkami obvodu zobrazí prednastavené animácie, ale ak stiahneš aplikáciu Avengers Hero Inventor, tak môžeš programovať svoje vlastné animácie.

Vlastnosti výrobku

  • Hmotnosť: 1,43 kg
  • Rozmery: 40.6 x 12.7 x 30.5 cm
  • Požadované batérie: 1,9V - v balení

Za zváženie stojí tiež:

Platby a doprava

DOBIERKA:
Tovar zaplatíte pri jeho prevzatí prepravnej spoločnosti, na výdajnom mieste Zásielkovne alebo na pobočke Pošty.
Za dobierku účtujeme 1€.

BANKOVÝ PREVOD:
Klasický prevod z jedného bankového účtu na druhý.  Inštrukcie k platbe budú uvedené  v potvrdení objednávky, ktoré dostanete v emailovej správe. Toto je najpomalší spôsob uskutočnenia úhrady. Skúste zvážiť úhradu bankovým prevodom cez platobnú bránu GoPay, prevod je okamžitý.

Prostredníctvom tejto platobnej brány môžete zvoliť platbu bankovou kartou, bankovým prevodom alebo bitcoinom. 

Najznámejší a najrozšírenejší platobný systém, ktorý môže využiť každý majiteľ emailovej adresy.  

DOPRAVA:

Najlacnejší spôsob dopravy - 3€. Objednávku si vyzdvihnete na zvolenom výdajnom mieste.

Tovar bude doručený k Vám domov. Za dopravu zaplatíte 5€.

Tovar si vyzdvihnete na pobočke Slovenskej pošty podľa Vašej adresy. Za dopravu zaplatíte 5€.