A. Lutonského 716/11, Liptovský Mikuláš 031 01, SR
0911 803 335   
Multifunčný pomocník Optic Wonder

Multifunčný pomocník Optic Wonder

8 €
Brand: Navir
Vypredané! Nie je možné objednať.


Ďalekohľad

Vyklop šošovky na jednej strane a máš monokulárny (pre jedno oko) ďalekohľad. Vyklop šošovky na oboch stranách a máš binokulárny prístroj. Zaostri kolieskovým ovládačom.


Lupa

Vyklop šošovku nad mikroskopom a máš lupu s dvojnásobným zväčšením. Pridaj k tomu druhú šošovku a dostaneš štvornásobné zväčšenie.


Podložka na pozorovanie/ Lupa

Zrkadlo, umiestnené z druhej strany kompasu je vynikajúcou podložkou pre pozorovanie malých objektov a to zo všetkých strán. Prikry objekt šošovkou a funkcia sa znásobí o dvojnásobné zväčšenie.


Kompas

Červená časť kompasovej strelky ukazuje vždy na sever. Písmená označujú svetové strany N-Sever, E- Východ, S-Juh, W-Západ. Otoč kompas tak, aby červená časť strelky ukazovala na N a potom určíš správne všetky svetové strany.


Signalizačné zrkadlo

Zrkadlo, umiestnené na druhej strane kompasu tiež slúži na svetelnú signalizáciu a to odrazením svetla zo svetelného zdroja, napr. Slnka. Vedel by si pomocou svetelnej signalizácie vyslať signál S-O-S? Pomoc poskytne pán Samuel Finley Breese Morse.


Stereoskop

Tento prístroj umožňuje prehliadanie stereofotografií a to použitím dvoch veľkých šošoviek alebo obrátením ďalekohľadu - nepozeráme sa teda do malých (okulárových) šošoviek, ale do veľkých šošoviek.

Platby a doprava

DOBIERKA:
Tovar zaplatíte pri jeho prevzatí prepravnej spoločnosti, na výdajnom mieste Zásielkovne alebo na pobočke Pošty.
Za dobierku účtujeme 1€.

BANKOVÝ PREVOD:
Klasický prevod z jedného bankového účtu na druhý.  Inštrukcie k platbe budú uvedené  v potvrdení objednávky, ktoré dostanete v emailovej správe. Toto je najpomalší spôsob uskutočnenia úhrady. Skúste zvážiť úhradu bankovým prevodom cez platobnú bránu GoPay, prevod je okamžitý.

Prostredníctvom tejto platobnej brány môžete zvoliť platbu bankovou kartou, bankovým prevodom alebo bitcoinom. 

Najznámejší a najrozšírenejší platobný systém, ktorý môže využiť každý majiteľ emailovej adresy.  

DOPRAVA:

Najlacnejší spôsob dopravy - 3€. Objednávku si vyzdvihnete na zvolenom výdajnom mieste.

Tovar bude doručený k Vám domov. Za dopravu zaplatíte 5€.

Tovar si vyzdvihnete na pobočke Slovenskej pošty podľa Vašej adresy. Za dopravu zaplatíte 5€.