A. Lutonského 716/11, Liptovský Mikuláš 031 01, SR
0911 803 335   
Zem - priemer 8cm

Zem - priemer 8cm

119 €
SKU: EA0320
Brand: Astroreality
1 ks na sklade

Nad týmto skvostom zaplesá srdce nejedného nadšenca astronómie či kozmonautiky. Model Zeme prepracovaný do najmenších detailov je nielen nádherným doplnkom pracovného stola, robustným predmetom v ktorejkoľvek dlani ale aj živým výukovým artiklom, ktorý poskytne prostredníctvom rozšírenej reality množstvo informácií, faktov a multimediálneho materiálu. Stačí si stiahnuť aplikáciu do chytrého telefónu, namieriť ho na model mesiaca a začnú sa diať neuveriteľné veci.  

Vyrobené s láskou k našej planéte

ZEM je  vyrobená najnovšou a najkvalitnejšou technológiu 3D tlače s presnosťou 0,025 milimetra a rozlíšením tlače 4 000 DPI. Každý kus je maľovaný rúčne a to z neho robí jedinečné umelecké dielo, ktoré nielen vzdeláva, ale teší oči každého obdivovateľa.

Rozšírená realita Zeme

Pri použití dát a informácií od NASA, borí tento model vyrobený najmodernejšou tlačovou technológiou v mierke 1:160 000 000 bariéru medzi fyzickým a digitálnym svetom. Na vlastné oči sleduj neustále zmeny, ktoré na našej planéte prebiehájú.

NAbitá informáciami

Aplikácia AstroReality EARTH je dokonalým vzdelávacím nástrojom. Interaktívnym spôsobom podáva informácie o mestách, ľuďoch, faune, flóre, atmosfére, hydrosfére a je tak moderným prvkom, s ktorým je učenie zábavou.

Uč sa a objavuj

Stiahni aplikáciu a vyskúšaj

Vlastnosti výrobku

  • Hmotnosť: 410 g
  • Rozmery balenia: 9,5 x 9,5 x 9,5 cm
  • Požadované batérie: nie

Za zváženie stojí tiež:

Platby a doprava

DOBIERKA:
Tovar zaplatíte pri jeho prevzatí prepravnej spoločnosti, na výdajnom mieste Zásielkovne alebo na pobočke Pošty.
Za dobierku účtujeme 1€.

BANKOVÝ PREVOD:
Klasický prevod z jedného bankového účtu na druhý.  Inštrukcie k platbe budú uvedené  v potvrdení objednávky, ktoré dostanete v emailovej správe. Toto je najpomalší spôsob uskutočnenia úhrady. Skúste zvážiť úhradu bankovým prevodom cez platobnú bránu GoPay, prevod je okamžitý.

Prostredníctvom tejto platobnej brány môžete zvoliť platbu bankovou kartou, bankovým prevodom alebo bitcoinom. 

Najznámejší a najrozšírenejší platobný systém, ktorý môže využiť každý majiteľ emailovej adresy.  

DOPRAVA:

Najlacnejší spôsob dopravy - 3€. Objednávku si vyzdvihnete na zvolenom výdajnom mieste.

Tovar bude doručený k Vám domov. Za dopravu zaplatíte 5€.

Tovar si vyzdvihnete na pobočke Slovenskej pošty podľa Vašej adresy. Za dopravu zaplatíte 5€.

Interaktívna Misia Apollo 11 "WE CHOOSE THE MOON" pripravená pri príležitosti 40-teho výročia prvého letu na Mesiac s ľudskou posádkou.

Chcem vyskúšať

Misie Apollo 11 , Apollo 13 a Apollo 17 v reálnom čase. Pripravené pri príležitosti 50-teho výročia prvého letu na Mesiac s ľudskou posádkou.

Chcem vyskúšať

Dokumentárny film V tieni Mesiaca je príbehom ľudí, ktorí sa na Zem pozreli z povrchu nášho najbližšieho kozmického suseda.

Chcem si pozrieť