A. Lutonského 716/11, Liptovský Mikuláš 031 01, SR
0911 803 335

 

Aké tajomstvá skrýva hmota a energia

Fyzika je všade okolo nás a je očarujúca. Základné fyzikálne laboratórium Ti pomôže pochopiť podstatu fungovania dejov, s ktorými sa stretávaš denne. Hrou sa naučíš také veci, že učky budú čumieť. Aké sily a zákony tvoria náš svet? Ako ľudia merajú čas? Ako je možné využiť energiu vetra? Ako môžeš bez námahy pohnúť ťažkým predmetom?  37 experimentov Ti odhalí tajomstvá fyziky a pomôže zapamätať základné súvislosti bez memorovania poučiek. Do toho! Nemusíš sa učiť, poď sa hrať.

Postav 36 modelov a pozoruj zákony fyziky

Z viac ako 300 častí postavíš až desiatky modelov, na ktorých môžeš pozorovať ako funguje svet súčasnej techniky. Zostrojíš marťanského robota a pochopíš ako sa podobné stroje môžu pohybovať bez pomoci človeka. Model kyvadlových hodín Ti ozrejmí, ako ľudia prišli na to, že čas je možné merať. Skrotíš energiu vetra a uvidíš ako ňou môžeme rozsvietiť žiarovku, mlieť múku alebo pohánať dopravné prostriedky. Uvidíš ako funguje prevodový mechanizmus, jednoduché a zložité kladky. 

 

CENA: 44 €

{j2storecart 67}

Tento produkt pre Teba pripravujeme, ak ho chceš mať, tak nás sleduj na fejsbúku:

 

 

Keď otvoríš krabicu ...

V krabici nájdeš až 300 rôznych druhov stavebných komponentov, z ktorých budú pozostávať tvoje modely alebo ich použiješ na prípravu fyzikálnych pokusov. Svetom fyziky Ťa prevedie 64-stranový, farebný užívateľský návod, ktorý vysvetlí prípravu experimentov, stavbu modelov a podstatu fyzikálnych zákonov, s ktorými sa na svojej výskumnej misii stretneš.

 

 

 


search