A. Lutonského 716/11, Liptovský Mikuláš 031 01, SR
0911 803 335

Keďže si všetci válame šunky kadetade po svete, tak objednávky prijaté v termíne 22.7.2017 - 28.2017 budú expedované 1.8.2017.

Základné fyzikálne laboratórium

Základné fyzikálne laboratórium

55 €
Kúp a získaš 55 bodov ( 3 €)
SKU : 625412
9 na sklade

Chcem:Na príprave slovenského návodu, ktorý bude dostupný v časti Labák, práve pracujeme. Vyderžaj pionier!

Aké tajomstvá skrýva hmota a energia

Fyzika je všade okolo nás a je očarujúca. Základné fyzikálne laboratórium Ti pomôže pochopiť podstatu fungovania dejov, s ktorými sa stretávaš denne. Hrou sa naučíš také veci, že učky budú čumieť. Aké sily a zákony tvoria náš svet? Ako ľudia merajú čas? Ako je možné využiť energiu vetra? Ako môžeš bez námahy pohnúť ťažkým predmetom? 37 experimentov Ti odhalí tajomstvá fyziky a pomôže zapamätať základné súvislosti bez memorovania poučiek. Do toho! Nemusíš sa učiť, poď sa hrať.

Postav 36 modelov a pozoruj zákony fyziky

Z viac ako 300 častí postavíš až desiatky modelov, na ktorých môžeš pozorovať ako funguje svet súčasnej techniky. Zostrojíš marťanského robota a pochopíš ako sa podobné stroje môžu pohybovať bez pomoci človeka. Model kyvadlových hodín Ti ozrejmí, ako ľudia prišli na to, že čas je možné merať. Skrotíš energiu vetra a uvidíš ako ňou môžeme rozsvietiť žiarovku, mlieť múku alebo pohánať dopravné prostriedky. Uvidíš ako funguje prevodový mechanizmus, jednoduché a zložité kladky.

Keď otvoríš krabicu...

V krabici nájdeš až 300 rôznych druhov stavebných komponentov, z ktorých budú pozostávať tvoje modely alebo ich použiješ na prípravu fyzikálnych pokusov. Svetom fyziky Ťa rozsiahly užívateľský návod, ktorý vysvetlí prípravu experimentov, stavbu modelov a podstatu fyzikálnych zákonov, s ktorými sa na svojej výskumnej misii stretneš.


search